یکشنبه 5 فروردین 1397 ساعت 13:42

دفتر کار کاریابی در لینکدین واقع در مونیخ آلمان، توسط شرکتی به نام ایلپریسما طراحی شده است و ۱۸۰۰ متر مربع مساحت دارد

اطلاعات کلی
  • شرکت طراح: ایلپریسما
  • کارفرما: لینکدین
  • متراژ: ۱۸۰۰ متر مربع
  • سال: ۲۰۱۶
  • مکان: مونیخ، آلمان

لینکدین طراحی این دفتر کار را به شرکت معماری ایلپریسما واگذار کرده که وظیفه طراحی شعبات مختلفی از لینکدین را بر عهده داشته است.

ایلپریسمابرای طراحی دفتر کار مونیخ لینکدین از فرهنگ آن شهر الهام گرفته است. در دفتر کار می‌‌توان تلفیقی از چوب و فلز را مشاهده کرد. در واقع جایی از دفتر نیست که نتوان استفاده از اشیاء و دکوراسیون ساخته‌شده از چوب را مشاهده کرد.

درقسمت جدید آشنایی با طراحی و دکوراسیون شرکت‌های مطرح دنیا به سراغ شعبه‌ یدیگری از دفتر کار لینکدین در مونیخ، آلمان رفته‌ایم. لینکدین مطرح‌ترین جامعه‌ی مجازی برای کسب‌وکار است که توانسته میلیون‌ها کاربر را از سراسر دنیا جذب کند.

در یکی از قسمت‌های بررسی دفترهای کاری، به طراحی دفتر کار لینکدین پرداختیم که در پاریس، فرانسه واقعاست. حال به سراغ دفتر کار مونیخ لینکدین رفته‌ایم. این شعبه ۱۸۰۰ متر مربع مساحت دارد که ۱۲۰۰ متر مربع نسبت به شعبه پاریس کوچک‌تر است.


دفتر کار مونیخ برای آموزش تصویری لینکدین از نظر اقتصادی و درآمدزاییاهمیت بسیار بالایی دارد. به همین علت ایلپریسما در طراحی دفتر کار لینکدین تلاش کرده است فضا و اکوسیستمی برای بهترین بهره‌وری و بالاتر بردنعملکرد کارکنانش بسازد. با هم نگاهی به تصاویر گرفته‌شده از دفتر کار لینکدین در پاریس می‌اندازیم.
منبع خبر : زومیت

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.